Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру даного будинку приваблює своєю стриманістю та мінімалізмом. Прості форми, чистота простору, присутність натуральних матеріалів в декорі і обробці, переважно холодні  відтінки або монохромні кольори – ось ті загальні принципи, які були враховані при плануванні. 

Площа будинку грамотно поділена на функціональні зони, це допомогло раціонально задіяти існуючий простір та створити максимально комфортні умови:

Камін у вітальні додає затишку та робить атмосферу більш домашньою.  Меблі не громіздкі і не обтяжують дизайн. Відкритий простір, легкість, багато світла – головні умови при створенні інтер’єру вітальні. Важливу роль відіграє освітлення: за допомогою оригінальних ламп і світильників були проставлені потрібні акценти.

Кухня і вітальня сприймаються як один загальний простір, але при бажанні приміщення можна розділити розкладною перегородкою. Вся велика кухонна техніка захована за дерев’яними панелями, тому не кидається в очі. Робоча зона – світла і простора.

Увагу привертає також композиція із живих рослин під сходами, це додає свіжості та природності.

Велика площа санвузла на другому поверсі дала можливість розмістити в ньому власну сауну. Усі господарські атрибути разом з пральною та сушильною машинами вдалося розмістити в окремому приміщенні.

Оформлення не перенасичене елементами декору, що створює комфортну атмосферу та заспокоює. Весь будинок витримани в одній колірній гамі, але в кожній кімнаті є свої особливі елементи. В результаті вдалося створити «куточки» для кожного члену сім’ї.

Стильно та ергономічно – враховано все, що повинно бути у сучасному просторі для життя!

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Загальна площа: : 126 м²

Площа дизайну:: 126 м²

Кількість житлових кімнат:: 3

Кількість санвузлів:: 2

Рік проектування:: 2021

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ