Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Презентуємо вам дизайн великого сучасного СПА-комплексу, розробленого нашими фахівцями. Розробка дизайну об’єкту такого масштабу – одночасно є як і цікавою задачею для дизайнерів, так і надзвичайно складною. Ми комплексно підійшли до виконання цього завдання: досліджували актуальні тренди, закордонний досвід і, звичайно, врахували побажання замовників.

При вході до СПА-центру розташована рецепція, на якій також можна придбати напої та різні смаколики. Світле дерево в цій зоні виглядає дуже привабливо і затишно. Свіжості додають зелені стіни, розміщені з обох боків. Поруч з рецепцією знаходиться відпочинкова зона, де можна насолодитись чаєм чи кавою, спостерігаючи за горами через великі вікна до стелі. Особливу увагу наші дизайнери приділяли вибору світильників, адже ми вважаємо, що світильники здатні творити дизайн і також є самостійними елементами інтер’єру.

Розуміючи, що проектування не може обмежуватись лише основними, найбільш цікавими з точки зору дизайну, приміщеннями, ми приділили особливу увагу роздягальням та коридору. Оздоблення стін та підлоги – плитка під бетон, що є фоновою в інтер’єрі, не привертає на себе багато уваги, та зміщує фокус на умеблювання. Шафки для речей ми розмістили в два ряди і зробили їх світло-сірими, перед ними задля зручності влаштована дерев’яна лавка. Текстуру дерева також використали на дверцятах душових. Двері, фурнітура та обладнання чорного кольору надають інтер’єру завершений вигляд, контрастності та виразності.

В спа-центрі розміщені два масажних кабінети, оздоблені пастельними кольорами та з використанням світлого дерева. Санітарна зона масажиста з умивальником та зберіганням речей продумана таким чином, що її можна приховати від клієнта і надати приміщенням найбільш мінімалістичного вигляду.

Санвузли суттєво відрізняються кольоровою гамою від усього комплексу. Стіни оздоблені плиткою зеленого кольору, запроектоване нестандартне рішення стелі – суцільна площина з лед-світлом, круглий світильник гарно доповнює дзеркало такої ж форми.

Основне приміщення спа-комплексу розділене на дві частини – з великим басейном і окремо з гідромасажною ванною. Воно спроектоване таким чином, щоб з басейну та зони розміщення лежаків можна було насолоджуватись виглядом на гори через великі панорамні вікна. Стіни біля басейнів оздоблені широкоформатною світлою плиткою під бетон, з вставками вузької глянцевої плитки. Стіна, не дотична з басейнами, пофарбована в білий колір, чорні полоси над дверима та скляною вітриною візуально видовжують приміщення.

Між басейнами розташовуються приміщення саун, ззовні оздоблені плиткою під дерев’яні рейки, що надає інтер’єру пластичності, цікавості, різноманітності. В прохідній зоні задля зручності влаштовані душові, що відділені перегородками з темного тонованого скла. Римська парна є мінімалістичною в дизайні: оздоблення стін та підлоги з сірою плиткою під бетон. Акцентами виступає синій круглий умивальник, а також лед-підсвітка синього кольору по контуру стелі та під лавками Сауна сухого пару повністю оздоблена деревом. Унікальності цьому приміщенню надає видовжене вікно, яке також може використовуватись як додаткове місце для лежання.

Архітектурне рішення стелі, яка має ухил в дві сторони, є нестандартним, тому ми візуально її виділили рейковою підвісною стелею чорного кольору, над зоною басейну між рейками влаштовані видовжені лед-світильники, над зоною з душовими та гідромасажною ванною – ряди підвісних світильників. Основне приміщення вийшло сучасним та привабливим з точки зору відвідувачів.

Проект знаходиться у стадії реалізації і ми вважаємо що запропоновані нами рішення та дизайн в майбутньому матимуть приємні відгуки від гостей закладу.

Технічні характеристики

Загальна площа: 282 м²

Площа дизайну: 282 м²

Рік проектування: 2022

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ