Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру виконано в в блокованому будинку, який розрахований на сім’ю з 4 чоловік. Побажанням замовників було створити затишну атмосферу з максимальним комфортом та витримати все в мінімалістичному стилі. Кожна деталь в інтер’єрі повинна бути функціональною та лаконічною. Не менш важливу роль відігравав догляд за квартирою в майбутньому, а саме простота і легкість під час прибирання, саме тому інтер’єр не мусить мати зайві об’єкти.

Щодо кольорового вирішення то в інтер’єрі переважають сірі та пастельні відтінки, які в поєднанні з великою кількістю світла (за рахунок панорамних вікон) створюють приємну атмосферу.

З коридору ми потрапляємо у велику кухню-вітальню. Єдиний простір, який сприймається як одне ціле, але в той же час грамотно поділений на функціональні зони, де кухня відокремлена від вітальні суцільною перегородкою.  

Пральна та сушильна машини знаходиться на першому поверсі в окремому приміщенні, це дало змогу звільнити простір у санвузлі (на 2-му поверсі) та зробити його просторішим. 

“Родзинкою” даного проекту можна вважати кабінет, що розташований над відкритими сходами в загальному просторі. Освітлюється дана зона за допомогою мансардних вікон. Розташувати таким чином робочу зону досить сміливе та нестандартне рішення, але результат дійсно вийшов неймовірним. 

Дитячі кімнати витримані в світлих, спокійних тонах. В одній із кімнат було прийнято рішення відокремити частину простору і зробити гардеробну. На загальний простір це майже не вплинуло, а навпаки зробило кімнату більш функціональною, та зручною. 

У процесі роботи нашим дизайнерам вдалося врахувати усі побажання клієнтів та досягти максимального рівня комфорту для проживання усіх членів родини.

Технічні характеристики

Загальна площа: 96 м²

Площа дизайн: 96 м²

Кількість житлових кімнат: 3

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2021

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ