The project of a frame-type cottage in the village of Berezhany, Lviv region.

Read more
Interiors of a rehabilitation center for assisted living

Read more
The design of the facade of the existing building located in the village. Solonka

Read more
Following The object was designed by us

Дизайн інтер’єру виконано в в блокованому будинку, який розрахований на сім’ю з 4 чоловік. Побажанням замовників було створити затишну атмосферу з максимальним комфортом та витримати все в мінімалістичному стилі. Кожна деталь в інтер’єрі повинна бути функціональною та лаконічною. Не менш важливу роль відігравав догляд за квартирою в майбутньому, а саме простота і легкість під час прибирання, саме тому інтер’єр не мусить мати зайві об’єкти.

Щодо кольорового вирішення то в інтер’єрі переважають сірі та пастельні відтінки, які в поєднанні з великою кількістю світла (за рахунок панорамних вікон) створюють приємну атмосферу.

З коридору ми потрапляємо у велику кухню-вітальню. Єдиний простір, який сприймається як одне ціле, але в той же час грамотно поділений на функціональні зони, де кухня відокремлена від вітальні суцільною перегородкою.  

Пральна та сушильна машини знаходиться на першому поверсі в окремому приміщенні, це дало змогу звільнити простір у санвузлі (на 2-му поверсі) та зробити його просторішим. 

“Родзинкою” даного проекту можна вважати кабінет, що розташований над відкритими сходами в загальному просторі. Освітлюється дана зона за допомогою мансардних вікон. Розташувати таким чином робочу зону досить сміливе та нестандартне рішення, але результат дійсно вийшов неймовірним. 

Дитячі кімнати витримані в світлих, спокійних тонах. В одній із кімнат було прийнято рішення відокремити частину простору і зробити гардеробну. На загальний простір це майже не вплинуло, а навпаки зробило кімнату більш функціональною, та зручною. 

У процесі роботи нашим дизайнерам вдалося врахувати усі побажання клієнтів та досягти максимального рівня комфорту для проживання усіх членів родини.

Specifications

Total area: 96 м²

Площа дизайн: 96 м²

Number of living rooms: 3

Number of bathrooms: 2

Year of design: 2021

Ready to work with us? WRITE TO US