Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири розроблений для сім’ї з двох людей. Ми хотіли надати інтер’єру невагомості, зберегти відчуття великого простору, тому використали світлі пастельні тони, а також світле дерево.

Основним приміщенням в квартирі є спальня, тому при розробці дизайну приділили їй особливу увагу. Так як кімната є великою, ми вирішили відділити спальну зону. Вона представляє собою окремий простір, що сформований підвищенням, яке виступає в ролі ліжка, а також опущенням стелі, що дублює нижні контури. Ця частина виділена кольором, щоб створити ще більше відчуття закритого від всієї кімнати простору. За потреби ця зона закривається шторами. Затишок також створюється за допомогою лед-підсвітки.

В спальні ми вирішили відмовитись від традиційного рішення з телевізором та замінили його на проектор. Для того, щоб перегляд фільмів був комфортним, ми передбачили ролети, що повністю  закривають панорамні вікна. В приміщенні є робоча зона зі столом та полицями і розміщена шведська стінка. За допомогою трекових світильників можна створити достатню кількість світла в кожному  необхідному місці.

Наші дизайнери створили планування кухні таким чином, щоб повністю забезпечити потреби господарів: запроектована велика поверхня для приготування їжі, духова та мікрохвильова піч вбудовані в шафу, що стоїть окремо, а також має багато місця для зберігання. В обідній зоні ми поставили круглий мінімалістичний стіл та теракотові стільці, що є акцентами в інтер’єрі приміщення. Також цікавою деталлю кухні є підвісний світильник, що розміщений над робочою поверхнею. Світильники з цього комплекту розміщуються також в коридорі та передпокої.

В санвузлі стіни виконані з плитки з текстурою білого мармуру. Рішення розміщення плитки лише до висоти дверей, візуально збільшує висоту приміщення. Особлива увага приділялась підбору фурнітури, змішувачів та рушникосушки.

На лоджії ми створили затишну відпочинкову зону. Місце з розташуванням зовнішнього блоку кондиціонера та для зберігання самокатів відмежовано за допомогою вертикальної композиції з плющем.  Підлога виконана з штучного покриття зеленого кольору.

Інтер’єром повністю задоволені наші замовники, а отже ми справились зі своєю задачею на всі 100%.

Технічні характеристики

Загальна площа: 64.4 м²

Площа дизайну: 61.2 м²

Кількість житлових кімнат: 1

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2022

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ