Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Перед початком виконання проекту дизайну стоматології ми ретельно дослідили особливості професії стоматолога та всіх потреб лікаря, тому проект виконаний згідно всіх норм та правил. Проектом передбачена приймальня, приміщення для персоналу, санвузол та два стоматологічних кабінети. В кожному кабінеті є робоча зона для розміщення комп’ютеру, прийому пацієнтів та шафи для зберігання документів і матеріалів. В першому кабінеті ми розмістили стерилізаційну – обов’язкову складову кожної стоматології. Тут є широка робоча поверхня для розміщення габаритного стерилізаційного обладнання та велика кількість шаф.

Дизайн цих кабінетів та й загалом всієї стоматології виконаний в білому та в бежевому кольорі. Це візуально збільшує приміщує приміщення й надає відчуття спокою. Для підлоги використана плитка тераццо, на стелі розміщенні подвійні точкові чорні світильники, над стоматологічною установкою – лед люстри, що дають велику кількість світла.

Особливу вагу потрібно звернути на приймальню. В приміщенні є декілька зон:  рецепції, зона очікування та зона зберігання речей(шафа для верхнього одягу відвідувачів). Вертикальні лінії, світлі стіни та акценти у вигляді лінійних чорних світильників надають приміщенню вишуканості. Дивани з заокругленими спинками є ідеальним завершаючим акцентом.

Інтер’єр санвузла є мінімалістичним – прямокутні лінії проглядаються в кожному предметі: плитці, унітазі, умивальнику та дзеркалі. Однак, для того щоб додати акценту в приміщення, поряд з дзеркалом розміщені два круглі бра.

На нашу думку дизайн повинен бути не лише в приміщеннях, з якими взаємодіє клієнт, а також для персоналу. Саме тому приміщення для персоналу, де працівники можуть залишити верхній одяг, пообідати чи просто відпочити, також є стильним та мінімалістичним.

Розробляючи дизайн цієї стоматології ми хотіли створити простір, в якому пацієнти могли б почувати себе як найбільш комфортно. І ми вважаємо нам це вдалось.

Технічні характеристики

Загальна площа: 50,76 м²

Площа дизайну: 50,76 м²

Кількість санвузлів: 1

Рік: 2022

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ