Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Завдання архітектора – не лише проектування будинків, а й створити простір навколо нього. Більшість людей не звертають увагу, як в правильно сформованому просторі ми починаємо відчувати себе краще психологічно і фізично, та швидше відновлюємось. Тому проект ландшафтного дизайну нерідко є важливою частиною проектування. Територія навколо будинку може як доповнити архітектуру, так і зіпсувати враження про неї. В цьому проекті нашою задачею було створення гармонійного та стильного простору, в якому замовники бажали б насолоджуватись проведенням часу та відпочивати.

Наші спеціалісти вирішили не навантажувати простір зайвими деталями, тому ландшафтний дизайн вийшов доволі мінімалістським. При виході з будинку на терасу відкривається вигляд на суцільну зелену зону, засіяну газоном. В самому центрі знаходиться композиція з нетесаних каменів та хвойних насаджень. Хвойні дерева та кущі є основними рослинами на ділянці. По краям ділянки висаджені туї та ялівець.

По периметру ділянки влаштована доріжка з керамогранітних плит, влаштованих по декоративному гравію. Поблизу доріжки розташовані кашпо із зеленими насадженнями. Таке рішення є більш стильним та сучасним, ніж звичайні клумби. Щоб не втрачати відчуття природнього простору, під’їзд до гаражу вимощений решітчастою  еко-бруківкою.

Ландшафтний дизайн повинен «працювати» не лише вдень, а й в темну пору доби. Саме це питання вирішується за допомогою освітлення. Ми розмістили світильники таким чином, щоб кожна ділянка була забезпечена необхідною кількістю світла, а також була частиною дизайну. Поблизу доріжок розташовані мінімалістські вуличні світильники, на терасі – світильники у формі кулі. По краям тераси й на сходинках влаштована лед-підсвітка, що буде неймовірно виглядати з настанням сутінків.

Проект ландшафтного дизайну складається не лише з частини, що безпосередньо є дизайном середовища, а й технічної. На ділянці розроблена схема влаштування дощової каналізації, схема поливу ділянки, розроблене влаштування рельєфу та ухилів для природнього відтоку води. Окремо був створений проект огорожі: огорожа виконана з архітектурного бетону та металевими панелями з горизонтальними смугами.

Технічні характеристики

Площа ділянки: 0,12 га

Площа ландшафтного дизайну: 0,10 га

Рік проектування: 2022

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ