The project of a frame-type cottage in the village of Berezhany, Lviv region.

Read more
Interiors of a rehabilitation center for assisted living

Read more
The design of the facade of the existing building located in the village. Solonka

Read more
Following The object was designed by us

Завдання архітектора – не лише проектування будинків, а й створити простір навколо нього. Більшість людей не звертають увагу, як в правильно сформованому просторі ми починаємо відчувати себе краще психологічно і фізично, та швидше відновлюємось. Тому проект ландшафтного дизайну нерідко є важливою частиною проектування. Територія навколо будинку може як доповнити архітектуру, так і зіпсувати враження про неї. В цьому проекті нашою задачею було створення гармонійного та стильного простору, в якому замовники бажали б насолоджуватись проведенням часу та відпочивати.

Наші спеціалісти вирішили не навантажувати простір зайвими деталями, тому ландшафтний дизайн вийшов доволі мінімалістським. При виході з будинку на терасу відкривається вигляд на суцільну зелену зону, засіяну газоном. В самому центрі знаходиться композиція з нетесаних каменів та хвойних насаджень. Хвойні дерева та кущі є основними рослинами на ділянці. По краям ділянки висаджені туї та ялівець.

По периметру ділянки влаштована доріжка з керамогранітних плит, влаштованих по декоративному гравію. Поблизу доріжки розташовані кашпо із зеленими насадженнями. Таке рішення є більш стильним та сучасним, ніж звичайні клумби. Щоб не втрачати відчуття природнього простору, під’їзд до гаражу вимощений решітчастою  еко-бруківкою.

Ландшафтний дизайн повинен «працювати» не лише вдень, а й в темну пору доби. Саме це питання вирішується за допомогою освітлення. Ми розмістили світильники таким чином, щоб кожна ділянка була забезпечена необхідною кількістю світла, а також була частиною дизайну. Поблизу доріжок розташовані мінімалістські вуличні світильники, на терасі – світильники у формі кулі. По краям тераси й на сходинках влаштована лед-підсвітка, що буде неймовірно виглядати з настанням сутінків.

Проект ландшафтного дизайну складається не лише з частини, що безпосередньо є дизайном середовища, а й технічної. На ділянці розроблена схема влаштування дощової каналізації, схема поливу ділянки, розроблене влаштування рельєфу та ухилів для природнього відтоку води. Окремо був створений проект огорожі: огорожа виконана з архітектурного бетону та металевими панелями з горизонтальними смугами.

Specifications

Plot area: 0,12 Ha

Площа ландшафтного дизайну: 0,10 Ha

Year of design: 2022

Ready to work with us? WRITE TO US