Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Сучасний дизайн квартири під довготривалу оренду

Дизайн інтер’єру виконано в квартирі, що планується під довгострокову оренду. Побажанням замовників було зробити простір цікавим, наповненим сучасними трендами в світі дизайну, таким, що привертає увагу, але, щоб для мешканців квартири він був першочергово комфортним, затишним і зручним.

Під час роботи над переплануванням було вирішено візуально об’єднати існуючі кухню-вітальню і спальню в один великий простір. Однак, спальню ми все-таки відокремили нестандартним способом – зімітувавши об’єм великого теракотового кубу всередині квартири. Так як наша мета була – забезпечити максимум природного світла в найпотаємніші куточки, то між спальнею і кухнею було встановлено велике монолітне скляне полотно. Через нього кухня і коридор наповнюватиметься світлом, а також створиться ефект єдиного простору. Зі сторони спальні передбачено штори, які за потреби можна закрити.

Також вдалося організувати велику гардеробну, де розмістилися велика шафа для одягу та усі господарські атрибути разом з пральною та сушильною машинами. Коридор несе в собі функцію транзитної зони, він максимально звільнений від шаф та інших меблів. Це дозволить у майбутньому підтримувати там чистоту і відчуття легкості. Місце для верхнього одягу і взуття передбачено в гардеробі.

Чорні лінії в деталях – ручки, рами, магнітні шини, світильники – додають дизайну графічності. Маркерна стіна на кухні – класне рішення для творчих людей, або для тих, хто любить планувати зранку свій день. Щодо кухні – на перший погляд виглядає досить компактною, але насправді – дуже містка. Холодильник та пенал з вбудованою технікою “сховалися” в ніші. А робоча поверхня, що на 20 см глибше за прийняті стандарти кухонь, дала можливість зробити глибшими нижні та верхні шафки, а також організувати функціональний фартух за розсувними системами, де господарі зможуть ховати кухонні дрібнички. Усі матеріали та предмети інтер’єру було детально підібрано, акцент робився на якість матеріалів та догляд за ними у майбутньому.

Бажаєте також втілити всі свої “крейзі” ідеї щодо власного житла? Звертайтесь до нас! Ми завжди будемо раді допомогти Вам втілити їх у життя 😉

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Загальна площа: 50,3 м²

Площа дизайну: 45,64 м²

Кількість житлових кімнат: 1

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2021

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ