Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн квартири у Львові (еклектика+loft+mini)

Знайомтеся з нашим новим проектом: “Дизайн квартири у Львові”. В інтер’єрі цього затишного помешкання домінує стиль сучасна еклектика. Вона відкриває перед дизайнерами багато нових можливостей. За грамотного підходу до завдання, його втілення в інтер’єрі, будинок чи квартира отримують ексклюзивний, абсолютно унікальний та індивідуальний характер, якщо Ви одночасного поєднуєте не більше двох-трьох стилістичних напрямів. Еклектика часто проявляється в зміщенні близьких стилів, які не суперечать одне одному: класицизму та ампіру, бароко й модерну. Його родзинкою є те, що він може чудово поєднувати старе і нове, західне і східне. Наслідком цих експериментів є поєднання етнічного стилю з арт-деко та хай-тек.

Дизайн квартири у Львові. Основні риси еклектики:

– різні стилістичні елементи повинні бути об’єднані фактурою, кольором та спільним вирішенням дизайну;
– комфорт та функціональність, виражені в поєднанні сучасних предметів з елементами колишніх епох; використання на меблях таких малюнків, як смужки, зигзаги, кола;
– візерункові шпалери, різьблена плитка на стінах, паркет, драпірування на вікнах та дверних отворах;
– вертикальні лінії, ніші, заокруглені кути;
– східні покривала та килими, декоративні подушки насиченої гами кольорів;
– декоративні деталі, які об’єднують собою різні предмети в інтер’єрі.

Дизайн квартири у Львові. Як створити інтер’єр в стилі еклектика?

Еклектику для оформлення свого помешкання обирають люди з незалежними поглядами. Якщо ти креативний, любиш подорожувати, обожнюєш раритетні речі, то цей стиль саме для тебе.

Меблі в різних стилях

У еклектичному інтер’єрі меблі можуть грати основну роль, а оточуючий простір заповнюють предметами другого плану. Дивани та крісла обов’язково обирати зручними та достатньо великого розміру.

Колір

Еклектика, як стиль акцентується на використанні чистих природних кольорів. Їх гама залежить від ваших смаків, але не варто забувати, що вона повинна об’єднати всі елементи інтер’єру. Кольори в еклектичній кімнаті можуть бути і яскравими, і пастельними, але не нудними та тьмяними.

Стіни й підлога

Покриттям для підлог в еклектичних інтер’єрах, як правило, слугує паркет або ж плитка, яка може бути і прикрасою стін чи деяких її ділянок. Частіше за все, це мотиви східних орнаментів.

Декор

Він може бути яким завгодно: картини, фотопринти, вази, декоративні рамки, лампи з химерними абажурами. Поєднувати їх з іншими предметами інтер’єру потрібно, спираючись на контраст матеріалів і фактур. Наприклад, шовковисту чи оксамитову фактуру текстилю можна візуально підкреслити металічним блиском хромованої бази настільної лампи. Розробляючи цей дизайн квартири у Львові ми не обмежилися лише еклектикою. Так, інтер’єр вітальні виконаний в стилі loft, а спальня має яскраво виражені риси мінімалізму.

Хочете аби Вам розробили цікавий та оригінальний дизайн квартири у Львові? Ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Клієнт – наш головний партнер.

Завжди Ваша, Архітектурна компанія Конструктив.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут або тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 91,44 м²

Площа дизайну: 80,69 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ