Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру квартири в стилі контемпорарі у Львові

Облаштовуючи свою квартиру господарі прагнули продумати всі необхідні нюанси та деталі, раціонально використати кожний куток, передбачити для кожного своє місце праці та відпочинку. Розробляючи проект ми намагались врахувати всі ці побажання і в той же час візуально об’єднати всі приміщення.

Загалом квартира вийшла світла і затишна, де базовим кольором є бежевий, а кожна з кімнат має свій акцентний колір.

З входу в квартиру ми потрапляємо в великий просторий коридор з високими дверима у вітальню і дзеркалом в повний ріст навпроти. Також тут передбачено гардеробну шафу і шафу для різного господарського начиння. Вітальня розташована з північної сторони тому ми максимально намагались її наповнити затишком і теплом.
Кабінет строгий і стриманий, без зайвих деталей, тільки штори і жовтий диван нагадує про те що ми вдома).

Ванна і туалет йдуть в “комплекті” доповнюючи один одного. На зовсій малій площі санвузла нам вдалось розмістити ванну і душ, велику шафу для пральної і сушильної машини, бойлер та місце для побутової хімії.

Дизайн коридору плавно перетікає в кухню, в яку ми не передбачали дверей, але захистили керамічною плиткою всі “проблемні” місця. В кухонній стінці заховано всі комунікації і технічне обладнання. Вранішню каву тепер можна пити на природі не виходячи з дому – на балконі ми постелили килим з штучної трави, що стане приємним візуальним бонусом.

Дитяча передбачена для двох дівчаток, одна з яких мандрівниця, а друга – маленька дівчинка, яка тільки визначається з своїми вподобаннями.

Спальня господарів теж лаконічна і проста, розташована з сонячної сторони, тому ми навпаки розбавили її холодними акцентами.

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитисьу нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Загальна площа: 105 м²

Площа дизайну: 105 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 1

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ