Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Презентуємо фото реалізованого дизайну інтер’єру дворівневої квартиру у м. Львові. В процесі ремонту ми внесли деякі корективи, щоб досягти ще кращого результату, а також зробити інтер’єр ще більш “гнучким” до подальших його змін.

При проектуванні ми використовували лише природні відтінки, матеріали та фактури, без чітко виражених акцентів, для того, щоб зі зміною модних тенденцій клієнти з легкістю змогли змінювати та доповнювати свою оселю – це наша творча “фішка”, яку ми іноді використовуємо, щоб зробити дизайн інтер’єру більш довготривалим, універсальним та довговічним.

В процесі ремонту по запиту клієнтів було засклено лоджію, і це забрало велику частину природнього світла, тож ми вирішили відмовитись від цілком “дерев’яної” кухні, а натомість зробили верхні шафки білими, а нижні, як доповнення до пеналів, темними.

Також, включаючи зони сходів і коридору, оздобили колону декоративною штукатуркою поруч з обідньою зоною – все це було зроблено для ще більшої практичності простору квартири.

Загалом нам вдалось зберегти мініалістичну концепцію проекту та створити цілісну, гармонійну атмосферу квартири.

А тепер найцікавіше – що з цього вийшло! Для порівняння візуалізацій з реалізацією, переходьте за посиланням: https://konst.com.ua/portfolio/dyzayn-interieru/zhytlo-dyzayn-interieru-2/dyzayn-proekt-dvorivnevoi-kvartyry/

Свої відгуки просимо надсилати нам на контактну адресу const.com.ua@gmail.com або телефоном 0975372067

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ