The project of an individual house in the village. Shchyrets

Read more
Guest house project in Irpin

Holiday house made of wooden beams is designed on a picturesque wooded area in the suburbs of Kiev. The main goal is to get a cozy space for rest during the year, while preserving the existing trees. 

Read more
Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Following The object was designed by us

Дизайн інтер’єру квартири в стилі контемпорарі у Львові

Облаштовуючи свою квартиру господарі прагнули продумати всі необхідні нюанси та деталі, раціонально використати кожний куток, передбачити для кожного своє місце праці та відпочинку. Розробляючи проект ми намагались врахувати всі ці побажання і в той же час візуально об’єднати всі приміщення.

Загалом квартира вийшла світла і затишна, де базовим кольором є бежевий, а кожна з кімнат має свій акцентний колір.

З входу в квартиру ми потрапляємо в великий просторий коридор з високими дверима у вітальню і дзеркалом в повний ріст навпроти. Також тут передбачено гардеробну шафу і шафу для різного господарського начиння. Вітальня розташована з північної сторони тому ми максимально намагались її наповнити затишком і теплом.
Кабінет строгий і стриманий, без зайвих деталей, тільки штори і жовтий диван нагадує про те що ми вдома).

Ванна і туалет йдуть в “комплекті” доповнюючи один одного. На зовсій малій площі санвузла нам вдалось розмістити ванну і душ, велику шафу для пральної і сушильної машини, бойлер та місце для побутової хімії.

Дизайн коридору плавно перетікає в кухню, в яку ми не передбачали дверей, але захистили керамічною плиткою всі “проблемні” місця. В кухонній стінці заховано всі комунікації і технічне обладнання. Вранішню каву тепер можна пити на природі не виходячи з дому – на балконі ми постелили килим з штучної трави, що стане приємним візуальним бонусом.

Дитяча передбачена для двох дівчаток, одна з яких мандрівниця, а друга – маленька дівчинка, яка тільки визначається з своїми вподобаннями.

Спальня господарів теж лаконічна і проста, розташована з сонячної сторони, тому ми навпаки розбавили її холодними акцентами.

More interior design можна подивитисьу нашому портфоліо або here.

Specifications

Total area: 105 м²

Design area: 105 м²

Number of living rooms: 4

Number of bathrooms: 1

Ready to work with us? WRITE TO US