Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн дитячого центру Місто професій у Львові

Розробляючи дизайн дитячого центру, ми керувалися тим, що це cвоєрідне місто професій, де діти можуть відчути себе дорослими. Тут вони можуть влаштуватися на роботу. Спершу їм потрібно буде зробити непростий вибір, ким же вони хочуть працювати? А вибрати є з чого. Дизайн дитячого центру розроблено так, що у Місті Професій можна стати поліцейськими, лікарями, пожежниками, офіціантами, лаборантами, будівельниками, автомайстрами, продавцями, фермерами, банкірами і навіть вчителями. За свою роботу діти отримують зарплатню, а якщо ж грошей катма, то можна взяти кредит в банку (також їм пояснять, що позичені гроші згодом доведеться віддати). Коли ж малюки вчинятимуть правопорушення, то на них чекатимуть громадські роботи. Мета проекту полягає в тому, щоб дати їм можливість проявити себе в різних галузях, отримавши максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти та відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

Головні фішки Міста професій

Також, плануючи дизайн дитячого центру, ми розробили приміщення, в яких малюки можуть відсвяткувати урочисті події: кімната маленьких принцес (дівчата), піратів (хлопці), Оскар (дівчата+хлопці). АК Конструктив, звичайно ж, не міг забути й про дорослих. Дизайн дитячого центру передбачає, що вони також можуть чудово провести час в окремій кімнаті. Але все в Місті Професій крутиться навколо дітей. Тут маленькі пожежники поспішають на виклик, поліцейські патрулюють, медсестри мчать на швидкій допомозі до хворого, акушерки приймають пологи, на кожній ігровій станції кипить робота.

Діти матимуть змогу познайомитись наживо з тією чи іншою професією, адже робота наближена до реальних умов це зовсім не те, що спостерігати за діями поліцейських чи лікарів в Інтернеті. Це не лише корисно, але й пізнавально. Ще одним з плюсів даного дизайну дитячого центру є те, що малюки можуть одночасно спробувати себе в кількох різних професіях.
Можливо, багато хто з дітей саме тут визначиться зі своїм майбутнім.

Важливо, що малюки в Місті Професій зможуть зрозуміти та відчути на собі економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства. Якщо Ви не знаєте, куди піти у Львові з дітьми, де замовити дитячий день народження – приходьте в Місто Професій. Дітям тут стовідсотково сподобається . Віримо, що кожен зможе вибрати собі роботу, яка припаде йому до смаку, а тому відповідно – цікаво проведе час.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Клієнт – наш головний партнер.

Завжди Ваша, Архітектурна компанія Конструктив

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 1020 м²

Площа дизайну: 1000 м²

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ