Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн рецепції в мінімалістичному стилі.

Наш новий проект – дизайн рецепції в мінімалістичному стилі. Нейтральні кольори, відсутність зайвого декору і ергономічність – головні риси мінімалістичного офісу чи рецепції. В такому приміщенні легко дихати та приємно працювати. Кольорова гама оздоблення – спокійна й стримана. В інтер’єрі, як правило, використовуються: бежевий, слонової кості, сірий та інші подібні відтінки. Меблі підбираються в такій ж нейтральній палітрі, але на кілька тонів темніші. Наприклад, світло-сірі стіни чудово поєднуються з чорними меблями, а бежеві ідеально гармоніюють з натуральним деревом. Такими ж лаконічними та простими є оздоблювальні матеріали. Це метал, дерево, бетон, шкіра, пластик і цегла, які в поєднанні одне з одним роблять приміщення надзвичайно комфортним.

Строгість ліній – обов’язкова і для офісних меблів. Вони повинні економити простір, бути функціональними та зручними водночас. Це столи геометричної форми з надставками для техніки, шафи з гладкими фасадами, місткі стелажі, комфортні крісла та стільці з ергономічними спинками. При виборі меблів варто звертати уваги на моделі з антибліковим покриттям, що дозволить працівникам та клієнтам менше втомлюватися. Шкіра та шкірозамінник, який використовується при виготовленні меблів, і виглядає ефектно, і простий в експлуатації, що відіграє важливу роль для настільки часто відвідуваного приміщення.

Вирішення рецепції в мінімалістичному стилі дозволяє будь-коли перепланувати простір. Для цього використовуються перегородки. Проте не варто забувати, що мінімалістичний інтер’єр буде неповним без правильного освітлення. Потрібно максимально використати сонячне світло. Саме тому потрібно задіювати строгі жалюзі, котрі допомагають регулювати яскравість сонячних променів. Люстри і світильники повинні бути строгих геометричних форм, наприклад в формі куба чи кулі. Дуже ефектно дивляться моделі світильників, які складаються з двох контрастних кольорів.

Будь-який інтер’єр приміщення буде неповним без аксесуарів. І дизайн рецепції в стилі мінімалізм – не виключення. Однак число аксесуарів зводиться до мінімуму. Абстрактні картини на стінах, геометричні скульптури, виконані зі скла, пластику, металу чи дерева, оригінальні годинники, які підкреслюють статус власника. Строгість ліній пом’якшують зелені рослини, які стоять на підвіконнях та на підлозі.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут

Технічні характеристики

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ