Apartment design in the style of a minimalist loft

Read more
The project of an individual house in a minimalist style on a plot with a significant slope

Read more
The latest technologies in modern interiors

Read more
Following The object was designed by us

Design of a modern Scandinavian house

Наш новий проект – дизайн сучасного скандинавського будинку. Вперше скандинавський стиль в інтер’єрі почав формуватися в часи правління шведського короля Густава ІІІ в ХVIII столітті. До цього часу жителі північної частини Європи облаштовували будинки, копіюючи модні тенденції Франції, Італії, Англії. В перерахованих країнах тоді панувало бароко, рококо і класицизм. Коли ж скандинави облаштовували свої домівки, то додавали в обстановку північні нотки. Новий виток в розвитку сканді отримав в 80-х роках ХІХ століття. Дизайнери почали надавати стилю більш сучасні риси. І при цьому вони керувалися бажанням зробити обстановку більш функціональною та лаконічною. В 30- роках ХХ століття відбулися міжнародні виставки, на яких скандинавські дизайнери представили свої інтер’єри, в яких гармонійно поєднувались практичність та естетична привабливість. Через 20 років цей стиль підкорив Америку, а з нею й весь світ.

Інтер’єр будинку в скандинавському стилі втілює практичність, природність, стриманість і навіть деяку холодність. Також в них можна побачити особливу любов до природи, що характерно для жителів Скандинавського півострова. Головний принцип цього напряму – на першому місці комфорт господарів, а не понти перед гостями.

Стовпи, на яких стоїть скандинавський стиль:

Функціональність з мінімалізмом. В інтер’єрі немає нічого зайвого. Декору та деталей мінімум, меблі лише найбільш необхідні. Цікаво, що при цьому обстановка не видається пустою. На перший погляд декоративний предмет в стилі сканді має приховане практичне значення;

Багато світла. Щоб промені світла проникали в приміщення, вікна часто роблять великими та доповнюють їх світлою тюлю та легкими шторами;

Меблі простої форми, легкі, практичні та елегантні. Популярними є великі полиці та стелажі, на які можна покласти речі, щоб ще більше зекономити простір. Форма меблів – прямокутна чи трішки заокруглена. Вона поєднується з меблями корпусного типу. Скандинавські предмети інтер’єру ставлять так, щоб вони займали мінімум площі;

Основні кольори стилю – білий, бежевий, голубий, срібно-сірий, приглушені відтінки жовтого. Однак домінуючим є білий колір. В якості вкраплень можна використовувати й яскраві тони, які додадуть родзинку в стриману обстановку;

Візерунки або відсутні, або ж вони нейтрального характеру;

На підлозі переважають теплі м’які килими та шкури тварин;

Перевага надається натуральним і екологічно чистим матеріалам – дерево, камінь, гіпсова штукатурка;

В якості текстилю найчастіше використовуються бавовна, льон та шерсть. Аксесуарами часто виступають освітлювальні прилади: торшери, бра, настільні лампи. Також задіюються дзеркала без масивних рам.

В даному проекті ми реалізували затишний інтер’єр дворівневого відкритого простору. Головний акцент в дизайні зроблено на каркасі дерев’яних конструкцій та 3D панелі у вигляді цеглинок. Металеві елементи на сходах та лампи над столом гармонійно комбінуються з геометричною плиткою в зоні кухні. Тепла гама відтінків стає ще теплішою разом з розпаленою топкою, що в кутку кімнати. Подаємо фото двох різних варіантів дизайну.

If the question "Who to turn to for the development of an interesting and original design?" Does not allow you to sleep peacefully, we will help you solve this problem, because the Client is our main partner.

Скандинавський стиль – тренд сезону 2021

Скандинавський стиль в інтер’єрі набуває популярності у замовників та дизайнерів. Оформлення будинку в скандинавському стилі якнайбільше відповідає духові часу. Скандинавський стиль в дизайні дає простір, забезпечує функціонал та дозволяє відпочинок – те, чого недостач сучасній людині.

В тренді 2021 року – нейтральна палітра без яскравих контрастів. Сучасна людина проводить в оселі надто багато часу. Тому велика кількість контрастних елементів «дратує» психіку, підсвідомо викликає негативні почуття.

Скандинавський стиль в дизайні 2021 займає одне с перших місць, разом с хай-теком, мінімалізмом і лофтом. Найпопулярніші кольори сезону – білий, бежевий, сірий, світло-жовтий, світло-кавовий. Це власне ті барви, на яких грунтується скандинавський декор.

Ще одна особливість 2021 року – натуральні матеріали та меблі з дерева. Ми стали більше проводити часу вдома. Тому вимоги до домашнього комфорту та гарного настрою стали віще. Для зручного користування потрібні дерев’яні ліжка, стільці, столи.

Скандинавія в вашій оселі

Для скандинавського стиля не важливий розмір вашого приміщення. Звісна річ, якщо ваш будинок ще не має внутрішніх перегородок. Або якщо ви можете пересувати внутрішні стіни, як вам подобається – тоді можна створи розкішний простір. Але навіть якщо ваша будівля невеличка, або ви проживаєте в багатоквартирному будинку – можна створити невеличку Скандинавію в ваших кімнатах.

Квартира в скандинавському стилі

Скандинавський стиль у квартирі дає можливість збільшити кількість природного освітлення. Для цього в кімнатах та приміщеннях відмовляються від традиційних штор. На вікнах можна встановити жалюзі або ролетні конструкції. При необхідності – їх можна опустити на вікно. Але більшу частину дня віконні отвори в стінах – відкриті для проходу сонячного світла в приміщення.

Дизайн квартири в скандинавському стилі обов’язково зонує простір. Це важливо для невеличких приміщень. Зонування дозволяє грамотно розподілити площу і використовувати її з максимальною користю.

Будинок в скандинавському стилі

Дизайн будинку в скандинавському стилі дає простір фантазії. Є площа, яку можна зайняти меблями. Є вільний простір. Тому дизайнери будинків «під Скандинавію» пропонують зручні функціональні меблеві предмети для обставляння кухонь, гостиних, спальних кімнат.

Особливість меблювання в скандинавському інтер’єрі – чіткі геометричні лінії. Шафи та полиці мають точні прямокутні форми. Але для розмаїття можна та вітається використання окремих плетених предметів, меблів. Наприклад, крісел-гойдалок, стільців, кухонного кошика, сплетеного із лози.

You can see a more interesting design here and here

Specifications

Total area: 168,89 м²

Design area: 134,24 м²

Number of living rooms: 3

Number of bathrooms: 2

Year of design: 2018

Ready to work with us? WRITE TO US