Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Архітектурний проект реконструкції індивідуального житлового будинку розташованого в невеликому селі поблизу Львова

На ділянці був розташований невеликий одноповерховий будинок з трьома приміщеннями, підвалом та горищем. Основною задачею при проектуванні будинку було максимальне збереження зовнішніх стін та фундаментів існуючої будівлі. Тому архітектори прийняли рішення демонтувати всі внутрішні стіни та одну зовнішню, розмістивши в отриманому просторі кухню-вітальню та залишивши на кухні люк в підвал. Проектована частина будинку є прибудованою та надбудованою до існуючої.

На першому поверсі будинку розміщені великий хол, кухня-вітальня, гардероб, санвузол та невеликий кабінет. Також на першому поверсі розміщений гараж з котельнею, який пов’язаний з будинком через гардероб.

З кухні-вітальні є вихід на велику терасу, вид з якої відкривається на сад. Важливим побажанням замовника було проектування тераси з можливістю розміщення великої кількості гостей та створення там обідньої зони. На терасі також розміщений цегляний мангал.

Другий поверх є повністю житловим. Тут влаштовані дві просторі спальні, одна з яких є спальнею господарів з власним великим балконом. Також є невелика спальня, яка може в майбутньому використовуватись як дитяча чи гостьова, гардероб, та великий санвузол з ванною та двума рукомийниками. З коридору другого поверху є вихід на горище.

Архітектура будинку є наближеною до традиційної з використанням сучасних прийомів та форм. Над основним частиною будівлі влаштований чотирьохскатний дах. Частина даху, що знаходиться над гаражем, також є похилою і продовжується над вхідною зоною. Завдяки цьому архітектурному рішенню дана зона є ізольованою від дощу, і нам вдалося сформувати затишний вхід до будинку.

Головною ідеєю проектування було гармонійно вписати будівлю в навколишнє середовище. Тому при оздоблені будинку використовуються декілька типів матеріалів, штукатурка білого та чорного кольору, що гарно поєднується та на контрасті підкреслює форму будівлі. Природні дерево та камінь найкраще пасують до навколишнього середовища та роблять вигляд будинку гармонійним по кольорах і фактурі.

Клієнти дуже задоволені архітектурним проектом. У процесі роботи нам вдалося врахувати усі їхні побажання та отримати красивий, функціональний та ергономічний проект особняка.

Іноді для зручності та затишного комфорту замало зробити капітальний ремонт приміщення. Хочеться, щоб кожна деталь була підлаштована під особисті вимоги й очікування. Адже зараз набирає особливої популярності той тренд, де за основу беруться потреби клієнтів в розріз з застарілими стандартами.

Найчастіше мова йде про будинки старого зразка. Вони вже не відповідають тим “викликам”, які сьогодні підкидає сучасність. Комунікації, планування різноманітних систем, розподіл площі – це все проектувалось під загальний варіант. Складалось відчуття, що саме про такі будинки кажуть “дах над головою”. А от затишку, комфорту й практичності тут майже не залишалось. Часто люди нехтують правилами й намагаються переплановуватись самостійно, без дозволів.

Тому, що чекає на тих, хто бажає перепланувати своє житло.

Що таке перепланування будинку?

Безумовно, перепланування вже готового житла є складнішою справою, аніж побудова чогось з нуля. В цьому випадку потрібен серйозний підхід на кожному з етапів: як планування, так і проектування. Що містить в собі кожен з кроків щодо перепланування житла:

 • Замінюватимуться носійні конструкції будівлі;
 • Оновлення зовнішнього фасаду, покрівлі і т.д.;
 • Розпланування нових геометричних форм будинку;
 • Зміна певних різновидів конструкцій або їх відокремлених елементів;
 • Практичний етап: планування приміщень, що відповідатимуть своєму новому призначенню;
 • Інспекція інженерних мереж. Якщо виникає потреба, то їх реконструкція або повна заміна;
 • Узгодити з державними підприємствами усі необхідні нюанси щодо електрики, водопостачання та теплопостачання.

Реконструкція найчастіше полягає в капітальному переплануванні. Це може бути розширення деяких кімнат або навіть і всіх, проектування різноманітних прибудов, можуть добудовуватись нові поверхи чи взагалі переплановуватись фундамент. Тому увага й скрупульозне ставлення до кожної деталі не буде зайвим.

Що потрібно для перепланування:

 1. Продумати й скласти план щодо майбутнього проекту.
 2. Обрати необхідні матеріали.
 3. Ознайомитись з провідними компаніями, які допоможуть вам у цьому. Ретельно підійти до вибору спеціалістів, котрі працюватимуть над вашим будинком.
 4. Обов’язкове узгодження всіх необхідних нюансів з технічними службами, підприємствами, які відповідають за комунікації у вашому будинку.

З чого почати перепланування будинку

Коли основна мета та плани щодо майбутньої реконструкції складені, то розпочинається складання власне самого проекту. Тут треба враховувати, як бажаний результат, так і кошторис, в який він може вийти. Тому обговорюється з клієнтом кожна деталь та позиція в подальшій роботі.

Кошторис стане в пригоді не лише виконавцю реконструкції, але й самому замовнику. Підрядник сплановує етапи проведення роботи, прописує потрібні матеріали. З цього документу можна виявити загальну картину витрат та майбутнього результату.

Завдяки прописаним витратам можна корегувати роботу: забирати непотрібні нюанси, доповнювати новими деталями. Це допоможе уникнути зайвих непорозумінь, а також додасть більшої прозорості у відносинах.

З чого почати перепланування будинку

Обирайте лише кваліфікованих фахівців

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Загальна площа: 160 м²

Кількість житлових кімнат: 3

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2020

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ