Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Напрям деконструктивізм в архітектурі

Виник у 80-х роках минулого століття і став найбільш вражаючим візуально. Головною ідеєю напряму є перевага свободи форми над функціональністю. Деконструктивізм неможливо сплутати, адже він самобутній і яскравий. Деталі інтер’єру та екстер’єру у цьому випадку мають незвичайні викривлені контури.

Яку мету має деконструктивізм? 

Дизайнери ставлять на меті створити вільний простір, незвичайні форми, нетрадиційні матеріали. У нашій архітектурній компанії над реалізацією кожному задуму працюють:

  • дизайнери;
  • архітектори;
  • конструктори. 

Нашим спеціалістам відомо усе про сучасне проектування будівель! Якщо бажаєте отримати не просто помешкання, а будинок із архітектурною цінністю, не слід зволікати. Звертайтеся до нас. 

Сучасне проектування в стилі деконструктивізму – це чисте відображення віртуального світу з його нетрадиційними матеріалами, контрастними кольорами, взаємопроникними обсягами та нескінченними просторами.

Сучасне проектування розглядає єдиним обмеженням у свободі архітектури даного стилю суперечність загальноприйнятим законам і правилам гармонійності середовища. Віртуалізовані та чудернацькі інтер’єри своїм завданням, перш за все,  поставили намагання позбутись стереотипів. Звільнити  інтер’єри, меблі та й архітектуру загалом від нав’язливої монотонності й необхідності використання стандартизованих і повторюваних елементів. Для інтер’єрів і будівель в стилі деконструктивізму основними характерними ознаками є внутрішня напруженність форм, різкі та контрастні кольори. Саме ці елементи творять спокійне та зручне середовище радше на підсвідомому рівні аніж на рівні усвідомленного сприйняття. Найвідомішими представниками цього напряму в царині архітектури вважаються Френк Джері, Заха Хадід, Рем Кіолхаіс, Пітер Айзенман, Бернард Тмулле, Даніель Лібескінд, архітектурне бюро “Куп Хіммельблау”.

Деконструктивізм – це таке собі питання зодчих до самих себе.

Така собі задача звільнити сучасне проектування від влади популярної естетики,  антропоцентризму та корисності. І взагалі –  чи можливо створити будинок, відрікшись від майже усіх фундаментальних базисів як от: рівноваги, слідування вертикалям та горизонтальним напрямам, – тобто, таким чином, децентралізувати будову? Архітектура для деконструктивістів – це їх мова. Це «кам’яний текст», що передає ідею. І саме архітектор тут стає оповідачем, який відображає свої захоплення не словесно, а в матеріалі та формі дивовижних будівель…

Отримайте будинок або квартиру своєї мрії у сучасному стилі деконструктивізму! Звільніть простір свого помешкання від буденності та монотонності.