Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект конструкцій об’єкту в місті Мальме, Швеція

Проект конструкцій та робочі креслення для заводу виконано нашою компанією. Площа забудови складає 14500 м2. Об’єкт формують житловий будинок на 5 поверхів, 6 під’їздів, паркінг на першому поверсі, мансардний поверх, загальна кількість квартир – 207. Каркас складається із залізобетонних (далі – з/б) стінових панелей, з/б трьохшарових сендвіч-панелей, з/б сходових маршів і площадок, з/б і металевих колон, з/б масивних попередньо напружених плит, з/б балконів і перекриття з пустотних плит,  металевих балок і попередньо напружених з/б балок

Проект конструкцій виконали досвідчені інженери-конструктори з допомогою сучасних професійних програм для розрахунку і проектування. Також на проекті застосовувалося 3D- моделювання і 3D-візуалізації, що дає змогу виключити максимальну кількість проблем при будівництві і забезпечити максимальну безпеку для людей, які проживатимуть в такому будинку. Будинок відповідає всім сучасним вимогам і нормам, адже саме Клієнт – наш головний партнер. АК “Конструктив” якісно, швидко та недорого виконує дизайн особняків.

Більше наших робіт по конструкціях можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 14500 м²

Загальна кількість квартир: 207

Рік проектування: 2018-2019р.р.

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ