Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Архітектурний проект таунхаусу по вул. Дрогобицькій

Таунхауси є одним з найкращих типів житла, коли за рахунок низької поверховості, власного будинку та прибудинкової території досягається найвища комфортність для життя. Наш проект таунхаусів розроблений з урахуванням всього необхідного для комфортного проживання. В проекті передбачені 4 зблокованих будівлі двох типів.

Перший типу є три зблоковані будинки, що є ідентичними в плануванні, окрім середнього, який є віддзеркаленим. На першому поверсі будинків цього типу розміщений передпокій з місцем для розміщення одягу, кухня, вітальня, в якій передбачено місце для дивану та обіднього столу, та невеликий санвузол з душем. Також на першому поверсі розміщений гараж з місцем для стелажів та зберігання речей під сходами. Позаду кожного будинку, на задньому дворі, розташована невелика тераса, що має вихід з вітальні.

На другому поверсі розміщені три спальні та санвузол з ванною. З найбільшої спальні є вихід на балкон.

Перед входом в кожен будинок розташована зелена зона та місце для автомобіля перед в’їздом в гараж.

Таунхауз другого типу має свою власну прибудинкову територію з великою терасою та окремий вхід до неї. Гараж та заїзд до нього спроектований так само як і в інших будинках. Але вхід до будинку розташовується з іншої сторони.

Однак, на відміну від планування таунхаусів першого типу, в цих будівлях всі житлові приміщення винесені на перший поверх. Тут розташований тамбур, просторий передпокій, дві спальні та санвузол. На другому поверсі розташована велика кухня-вітальня, спальня та санвузол. З вітальні є вихід на невеликий балкон.

В архітектурі будівлі використовується прості лаконічні форми, що підкреслюють мінімалістичність будівлі. В оздобленні використовуються два види матеріалу: штукатурка чорного кольору та чорний клінкер.

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Площа забудови: 298 м²

Кількість будинків: 4

Поверховість: 2

Гараж: в кожному таунхаусі

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ