В будівлі реабілітаційного центру ми хотіли створити спокійний, затишний і легкий дизайн.
При вході в будівлю ми бачимо рецепцію в приглушено-синьому кольорі. Цей колір і надалі використаний в приміщенні холу: він підкреслює незвичне рішення для колон, що спроектовані під кутом, та є на меблях. Поєднання з деревом надає приміщенню свіжості. Декоративними елементами виступає фітостіна з мохом.
Основною функцією холу є можливість спілкування та розваг для проживаючих. Тут розташовані столи, які можуть слугувати для проведення часу за хобі, грою в настільні ігри тощо.
При проектуванні цієї будівлі ми хотіли не втручатись в рельєф та природу ділянки, тому посеред холу розташоване дерево, яке вирішено було зберегти. Воно одночасно є і родзинкою інтер’єру, і пропускає світло з даху. Завдяки панорамним вікнам в приміщенні є максимум природного освітлення. Для штучного освітлення на стелі влаштовані чорні трекінгові світильники, а над рецепцію і столами розташовані висячі видовжені дерев’яні світильники.
Житлова кімната повністю спроектована цілком зручною для проживання маломобільних груп населення. В приміщенні розташоване медичне функціональне ліжко. Завдяки тому, що шафа та стіл є підвісними, не виникне проблем з їх користуванням. Тут також розміщена шафа, що вміщує в собі велику кількість речей
В дизайні спальні основним оздобленням є панелі під дерево, що є зручними у догляді. В кімнаті присутній горизонтальний поділ на дерево та білий колір. Цей прийом дозволяє візуально збільшити висоту та об’єм приміщення. На стінах другорядним елементом виступає пофарбування приглушено-помаранчевим кольором. Освітлення в кімнаті забезпечено завдяки двом круглим світильникам на стіні, а також бра біля ліжка і стола.