Дизайн інтер’єру квартири. Стиль мінімалізм в інтер’єрі – це дизайн, для якого характерні стриманість й строгість в оформленні. Вона досягається в першу чергу завдяки використанню функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. Дуже важливо при оформленні приміщення грамотно поділити простір. Для створення інтер’єру широко застосовуються матеріали технічного призначення. Вони, як правило, компактні, чорного чи сірого кольорів та мають строгу геометричну форму. Хтось вибирає такі напрями як японський чи скандинавський мінімалізм, виходячи з власних переконань, для когось – це єдиний спосіб раціонально використати наявну площу.
Інтер’єр кімнати в стилі мінімалізм ідеально підійде тим, хто втомився від всіляких понтів та прагне елегантної простоти. Для цього слід відмовитися від декору та нефункціональних деталей. В кімнаті переважають просторість та велика кількість світла.
Цей стиль в інтер’єрі тяжіє до обтічних форм та до великого простору, залишаючись при цьому затишним та привабливим. Слід подумати, які меблі можна забрати, щоб не жертвувати комфортом. Потрібно вибрати кілька предметів кілька предметів простої, лаконічної форми. На столі і поверхнях слід зберігати лише функціональні предмети. Якщо грамотно підібрати всі деталі інтер’єру й декору, то вийде приміщення, де багато простору та світла.
Керуючись принципом «краще менше, та краще», слід позбутися від предметів, які тиснуть та відволікають. Для інтер’єру ідеально пасуватиме мінімалізм в меблях. Наприклад, непомітна шафа, котру можна вбудувати в стіну. Як правило, вона не має задньої стінки, а її полиці прикріплені до стіни. Чудово, якщо шафи і меблі наче зливаються зі стелею та стінами, створюючи відчуття вільного простору. При виборі меблів варто не забувати, що особисті речі повинні бути поза полем зору. Тому слід підібрати полиці та закриті стелажі, а також прибрати низький диван.
В цьому проекті ми в першу чергу намагалися задіяти всю наявну площу квартири. Так, нам вдалося зробити функціональний коридор, який до того простоював. Також, завдяки перегородці, клієнти отримали ще одне спільне місце. В цій квартирі простежується оригінальна гра чорного та білого кольорів. Перед початком роботи над дизайном, клієнти зауважили, що головним для них буде питання максимального комфорту. Ми з приємністю хочемо відзначити, що нам вдалося досягнути поставленої мети. Тепер в цій квартирі можна відволіктися від всіх буденних негараздів та просто насолоджуватися життям.
Зародження мінімалізму в Європі почалось ще в другій половині 20 століття. Це була, так би мовити, завуальована дизайнерська відповідь на появу нового мистецького напряму – модернізму. Романтизм та витонченість, які панували в елементах інтер’єру раніше – тепер витісняються корисними та багатофункціональними деталями.
Точність, лаконічність та жодних складних задумів – це основа мінімалізму. Це дуже ефектний стиль сучасності. При його використанні дизайнери навідріз відмовляються від класичної творчості, а у своїх задумах і планах використовують повсякденні деталі – елементи промисловості або те, що взято з природи. Завдяки цьому вдається створювати прості, але дуже цікаві геометричні форми. Малі форми та нове забарвлення додавало мінімалізму особливої унікальності.
Загалом, всі ми знаємо, що мінімалізм – це простір та мінімум предметів. Але водночас це не про пусту, недозаповнену кімнату. Так, речей передбачено небагато, але кожна з них виконуватиме певну функцію й займатиме особливе місце в загальному ансамблі. Саме тому, в мінімалізмі недопустима поспішність, все має бути виважено та обгрунтовано.
Такий стиль часто застосовується на житлових площах, які майже не поділяються на зони або не розділені на кімнати взагалі. Щоб додати більшого затишку, всі вузькі місця розширяються: по можливості, вікна робляться більш панорамні, стандартні проходи оформлюються під арки або просто збільшуються.
За допомогою додаткового світла можна виділити визначені зони у квартирі. Це надасть їм нових об’ємів та цікавої акцентності. Якщо є бажання якнайбільше простору мати, варто доповнити простір елементами скла: в перегородках, проходах і т.д.
Якщо говорити про кольорову гамму стилю мінімалізм, то найчастіше – це гра нейтральних відтінків. Основа всьому – білий, а вже потім його поєднують з чорним, сірим, або навіть трохи теплішими “представниками” – коричневим чи бежевим. І аж ніяк не обійтись без фактурних матеріалів тут: цегла, метал, дерево чи знову ж таки скло.
Будь-яка з кімнат має бути як унікальна, так і об’єднуватись в одне ціле разом з іншим житловим простором.
Він не має нічого спільного зі скандинавським стилем, хоча так і здається спочатку. Квартира в стилі мінімалізм прикрашається більш спокійним текстилем та декором, що додає таким чітким і сміливим кольорам більшої теплоти.
Пам’ятайте, що мінімалізм – це почуття міри. Спеціалісти завжди розуміються на тому, де та в який момент варто зупинитись при облаштуванні житла в цьому стилі. Основною характеристикою таких інтер’єрів – є достатня кількість якісного світла, яке розсіюватиметься по всіх кімнаті.
Яка є неофіційна закономірність такого інтер’єру? “В головних ролях” лише два основні кольори. Третій відтінок застосовується найменше. Це відбувається лише для того, щоб надати акценту і розставити приємні пріоритети.
Наші кваліфіковані спеціалісти завжди раді допомогти вам у втіленні будь-якої ідеї. За допомоги професіоналів ви майстерно й відмінно сплануєте проект свого майбутнього житла. Враховуючи всі побажання клієнтів та правила дизайну, можна втілити в реальність найсміливіші варіанти та концепції.
Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему адже Клієнт – це наш головний партнер.
Більше цікавого дизайну інтер’єру можна подивитись тут і тут
Загальна площа: 80 м²
Площа дизайну: 80 м²
Кількість житлових кімнат: 4
Кількість санвузлів: 1
Рік проектування: 2019