Представляємр Вашій увазі проект готового дизайну котеджу в таунхаусі виконаний у стилі мінімалізм.
Мінімалізм (англ. Minimalism від лат. Minimus – найменший) – стиль в дизайні, який характеризується лаконічністю засобів вираження, простотою, точністю та ясністю композиції. Відкидаючи класичні прийоми творчості й традиційні художні матеріали, мінімалісти використовують промислові і природні матеріали простих геометричних форм, нейтральних кольорів (чорний, сірий) й малих об’ємів.
Просторова свобода: мала кількість меблів та аксесуарів;
Зонування простору, багаторівневе освітлення;
Кольорова палітра світла, заснована на грі напівтонів, багато білого кольору, графічно підкресленого чорним чи сірим. Палітру доповнюють природні тони дерев, цегли, металу, блиск скла;
Прості природні оздоблювальні матеріали, часто необроблені, з грубою фактурою: цегла, бетон, дерево чи штукатурка;
Прості форми і лінії, практично немає декору на вікнах й стінах;
Геометризм фігур: коло, прямокутник, пряма, може бути м’який вигин (жодних спіралей);
Великі вікна, які насичують простір світлом.
Меблі корпусні в стилі мінімалізм відрізняються великою кількістю плоских фасадів. Жодне фрезерування фасадів тут недопустиме, лише плоска поверхня. Для оздоблення фасадів використовується пластик, імітуючий натуральне дерево чи фантазійні малюнки під дерево, а також монохромні кольори. Також застосовуються фасади з високим ступенем глянцу фарбовані або ж з акрилайну. На більш дорогих меблях використовується натуральне дерево або ж поліроване під глянцевим лаком, або з фактурною поверхнею. Часто на шафах і фасадах можна побачити бронзові та графітові дзеркала. Також для мінімалізму характерні стільниці зі штучного каменю. М’які меблі в стилі мінімалізму мають прості геометричні форми.
В приміщеннях в стилі мінімалізм передбачає наявність великих вікон для доступу денного світла. Портьєри тут недоречні, їх заміняють вертикальні і горизонтальні жалюзі чи ролети. Нерідко використовують світильники з екранами з чистої бавовни однотонного забарвлення. Також доречна прихована стелева підсвітка з неонових і галогенних ламп.
В інтер’єрі в дусі стилю мінімалізм мають однотонне кольорове вирішення, не більше двох-трьох близьких за відтінком кольорів на приміщення. Другий варіант кольорового вирішення – це два контрастних кольори. Для оздоблення стін використовуються монотонні шпалери, як варіант не з чітко вираженим малюнком, рельєфною поверхнею. Також застосовуються фактурна штукатурка, шпалери під пофарбування. Дуже цікавими інтер’єрами мінімалізму роблять вставки стінових панелей з натуральних чи штучних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, поліроване і фактурне дерево, штучний й натуральний камінь.
Холодний «білий» мінімалізм вийшов з моди (Звичайно ж, є консерватори, які створюють білі скляні і сталеві інтер’єри, незважаючи на моду) , зараз дуже популярним є екологічний мінімалізм – натуральні матеріали, приглушені осінні кольори, меблі грубих форм.
Мінімалізм – один з найяскравіших та найсуперечливіших стилів другої половини ХХ століття. Дуже часто зустрічається думка що він – це холодний стиль, який створює незатишні, порожні простори. Ця думка сформована в середині 90-х, коли мінімалістичні інтер’єри були в великій моді й вважалося, що чим він виглядає холоднішим, квадратнішим і монохромнішим – тим краще.
Суть мінімалістичного підходу в тому, що речі повинні бути лаконічних форм і їх має бути небагато. Інших канонів в цього стилю немає – використовуються будь-які кольори, фактури, просторові рішення. Саме тому мінімалізм виглядає дуже різноманітно. Даний проект готового дизайну базується на кольоровій гамі на основі земляних кольорів з додаванням синіх акцентів. В інтер’єрі залишено багато конструктивних елементів, а саме бетонних панелей на стіні і підлозі, що суттєво здешевить загальну вартість ремонту.
Наш проект готового дизайну передбачає також відкритий простір – простий та функціональний, де передбачено місця як для ранкової кави, так і для гучної вечірки в колі друзів чи під час застілля. В кухонній зоні відсутній ефект «плитки», адже зона фартуха передбачена у вигляді суцільної вологостійкої панелі з декором дерева. Керамічна плитка використана лише в зоні найбільшої експлуатації для максимальної практичності та довговічності. Сходи легкі і непомітні, на стіні вони виконують роль декору. Тумба під сходами багатофункціональна, тут передбачено: 2 сходинки, місце для сидіння в зоні вітальні та місце для зберігання речей. Душова світла і проста без зайвих деталей. Така ж ідея закладена і в інші приміщення.
Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «В кого замовити цікавий та оригінальний проект готового дизайну будинку чи квартири у Львові чи в будь-якому куточку України?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.
Клієнт – наш головний партнер.
Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут
Рік проектування: 2019