Наше нове дітище – проект дизайну будинку в мінімалістичному стилі. Стиль мінімалізм зародився в Європі в другій половині ХХ століття і початково став відповіддю дизайнерського мистецтва на розвиток модерністського напряму. Романтичні нотки в дизайні поступово витіснялися практичністю та функціональністю в речах, а потім плавно перетекли в лаконічність, простоту і точність форм.
Мінімалізм – дуже яскравий стиль сучасного дизайну, який характеризується запереченням класики в творчих прийомах, який використовує промислові та природні матеріали для створення елементів простих геометричних форм, малих об’ємів та нейтральних кольорів.
Найпопулярнішим та найвідомішим етнічним різновидом мінімалізму став японський мінімалізм. В загальних рисах цей стиль характеризується просторістю приміщень з мінімумом меблів та інших елементів інтер’єру.
Помилково було б ототожнювати цей стиль з аскетизмом – мінімалізму при всьому іншому не чужі комфорт, затишок та своєрідна краса. Тим не менше, цей жанр вимагає бездоганного поєднання стилю та почуття міри і не пробачає поспішності та помилок.
Дизайн в стилі мінімалізм найчастіше не вимагає поділу приміщень на кімнати, в якості роздільників звичайно використовують зональне оздоблення чи елементи меблів. Внутрішні перегородки, як правило, забирають. Створюють додаткові отвори, замінюють двері арками, розширюють вікна. Найчастіше простір розділяють з допомогою скляних розсувних перегородок і грамотно виконаної підсвітки поверхонь. Дизайн в стилі мінімалізм заснований на грі півтонів і найчастіше включає білий колір в контрасті з чорним, сірим, можливо, бежевим чи коричневим. Цього можна досягнути з допомогою цегли, дерева, металу, скла.
Стіни – їх зазвичай фарбують чи покривають фактурною штукатуркою. Або ж вибирають прості однокольорові шпалери;
Стелю – також роблять однотонною, світлого відтінку. Якщо ж задумано використовувати для створення інтер’єру гру світлом, то монтують багаторівневі конструкції;
Підлога – як правило, використовують дерево, лінолеум чи кахель. Все також в світлих відтінках, просте, одноманітне;
Меблі – важливий елемент дизайну кімнати в стилі мінімалізм. Найкраще рішення тут – вбудовані гарнітури. Використовуються меблі з натурального дерева, з алюмінієвими профілями, з шкіряними, хромованими, скляними деталями. Оббивка повинна бути однотонною з контрастними яскравими деталями (наприклад, подушками). Будь-яка кімната в стилі мінімалізм не повинна виглядати перевантаженою меблями, речами, декором.
Також в цьому проекті відчувається дихання ще одного сучаcного стилю contemporary. Наш проект дизайну будинку вирізняється зручністю, функціональністю і тим, що не заганяє творця інтер’єру в жорсткі рамки. Головні козирі даного стилю: простий принцип оздоблення та декорування приміщень, які базуються на здоровому глузді та зручності.
Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер
Рік проектування: 2018