The project of an individual house in the village. Shchyrets

Read more
Guest house project in Irpin

Holiday house made of wooden beams is designed on a picturesque wooded area in the suburbs of Kiev. The main goal is to get a cozy space for rest during the year, while preserving the existing trees. 

Read more
Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Following The object was designed by us

Одразу ж відповідаємо: потрібне!

Перепланування квартири – один з найважливіших етапів роботи перед початком ремонту чи розробки дизайну.

Під переплануванням мається на увазі зміна кількості та конфігурацій приміщень. Найпростіший приклад – об’єднання санвузлів в один великий або створення просторої кухні-вітальні завдяки перенесенню перегородок. Дуже часто під час перепланування здійснюються зовсім дрібні зміни – наприклад, зміщення дверних пройомів.

З точки зору безпеки, при переплануванні забороняється робити зміни несучих конструктивних елементів. Однак якщо ці зміни чи заміна конструкції потрібні (наприклад, при реконструкції будівель), необхідна консультація зі спеціалістами, а також отримання дозволу на перепланування. Та за звичайних умов цього дозволу не потрібно.

Можливість перепланування дуже залежить від часу проектування будинку. Якщо проаналізувати старий житловий фонд, то можна помітити дуже типові планування. В таких квартирах також часто розміщується одна несуча стіна в квартирі. Це все створює великі перешкоди для проектування комфортного простору для жильців.

З сучасними будівлями ситуація значно краща, адже зазвичай в таких квартирах усі перегородки є не несучими, а тому можна з легкістю змінювати конфігурації приміщень. При покупці квартир в будинку, що будується, зазвичай можна відмовитись від планування, котре пропонує забудовник.

Задля комфортного планування найкраще звернутись до дизайнерів чи архітекторів. Разом ви зможете правильно визначити власні потреби в житлі. Досвідчений фахівець допоможе з деякими аспектами та нюансами при плануванні квартири, що забезпечить комфортний результат та ергономічне використання кожного сантиметру вашого житла.

В нашому архітектурному бюро «Конструктив» працюють найкращі фахівці, що можуть допомогти Вам будь-якою задачею перепланування навіть в важких, на перший погляд, випадках.

Ready to work with us? WRITE TO US