Загалом, стандартний проект дизайну будинку в стилі мінімалізм можна охарактеризувати одним словом – помірність. Це стосується як невеликої кількості деталей, предметів та декорів, так і певної обмеженості палітри забарвлень та тонів. Зазвичай, переважно через незнання, споживачі в інтер’єрі цей стиль асоціюють з певною аскетичністю або й навіть фінансовими проблемами, хоч, спішимо Вас запевнити, – це зовсім не так. Цей стиль ідеально підходить людям які люблять вільний простір, чітку організацію та функціональність.
Вільна площа. Дизайн в мінімалістичному стилі вимагає якомога її якомога більше. Ефект відкритості часто досягається демонтажем перегородок, відмовою від міжкімнатних дверей, збільшенням вікон та створенням специфічного, побудованого на багатьох джерелах, освітлення, – особливо у двоповерхових помешканнях з відкритим плануванням.
Симетричні, чіткі і пропорційні лінії. Цей принцип стосується, перш за все, меблів – тут переважно використовують моделі правильної форми, які вирізняються місткістю та функціональністю. Хоч бувають і випадки коли перевагу віддають меблям асиметричних форм. Незмінним залишається лише одне правило – розташовують їх так, щоб вони займали якомога менше площі.
Ретельно продумане освітлення приміщень.
Кольорова палітра в якій використовуються не більше трьох варіантів забарвлень. найчастіше розробляючи проект дизайну будинку використовують білий, сірий, чорний, бежевий та срібний – у будь яких комбінаціях – з частим доповненнями одного яскравого колірного акценту, в якості якого можуть виступати зелений, жовтий або червоний кольори.
Мінімалізм, незважаючи на свою доволі солідну історію, залишається стабільно популярним в інтер’єрах. Його популярність в сучасних умовах зумовлена перш за все тим, що завжди є люди, що віддають перевагу простій та функціональній обстановці. Особливо у стрімкому ритмі сучасного великого міста, перевантаженого забудовами, рекламою та постійним хаосом і метушнею.
Лише прийшовши додому, можна нарешті відчути себе вільним та відпочити від набридливих дрібних деталей. Спокій і комфорт мінімалізму допомагає розслабитися, добре виспатись та набратися сил. Класичний мінімалізм в інтер’єрі припаде до смаку і тим, хто терпіти не може безладу. Цей стиль – оптимальне рішення для перфекціоністів. .
Розробляючи цей проект дизайну будинку ми не обмежилися лише мінімалістичними мотивами. Аби оживити простір і додати в нього яскравий акцент нами було використано також елементи стилю Лофт гасло якого можна негласно сформулювати наступним правилом – «мінімум перегородок та максимум свіжого повітря». Саме по собі, слово «loft» перекладається з англійської, як «горище» чи «апартаменти нагорі». Основа стилістики приміщень виконаних в стилі лофт складається власне з деталей: меблі максимально прості і функціональні, кольори переважно холодних відтінків, повна відсутність декору,що доволі непогано кромбінується з уже наведеними нами правилами мінімалістичного дизайну. Стиль лофт – ідеальний вибір для тих, хто найбільше цінує світло та простір в своєму помешканні.
Фішкою лофту є всілякі нестандартні аксесуари: графіті, плакати, абстракції. Так і в нас – ключовим акцентом стала збережена без покриття цегляна стіна, що яскраво контрастує з рештою інтер’єру, надаючи приміщенню додаткового візуального та текстурного наповнення
Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.
Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут
Загальна площа: 173 м²
Площа дизайну: 114 м²
Кількість житлових кімнат: 3
Кількість санвузлів: 2
Рік проектування: 2020