Дизайн заміського будинку в мінімалістичному стилі

Заміський будинок в мінімалістичному стилі

Наш нове дітище, проект в мінімалістичному стилі. Його головними рисами є стриманість та строгість в оформленні. Це досягається з допомогою використання функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. При роботі в мінімалістичному стилі слід не забувати про те, що чи не найважливішим є розумний розподіл простору. Зокрема в цьому проекті ми приділили велику увагу розсувним системам, які встановлені в вітальні та кухні. З їх допомогою одним рухом можна перетворити закритий простір у відкритий і навпаки.

В дизайні цього будинку використані чорний та сірий кольори, які мають строгу геометричну форму. Інтер’єр кімнат в стилі мінімалізм ідеально пасує тим, хто втомився від всіляких понтів та прагне простоти. Також в даному проекті можна почути кілька ноток лофту – одного з улюблених стилів сучасної молоді. В ньому немає нічого зайвого. Лише ті предмети та пристрої, котрі власник збирається використовувати в повсякденному житті. Кімнати виконані в стилі мінімалізм характеризуються просторістю. Також в них ніколи не бракує сонячного світла.

Стіни оселі облицьовані декоративною штукатуркою. Також в оформленні використані бетонні панелі. Принцип чим менше – тим краще прослідковується в оформленні всіх кімнат даного будинку. Адже зайві предмети – нехарактерні для стилю мінімалізм. Шафи та меблі ми намагалися підібрати так, щоб вони максимально зливалися зі стелею та стінами. За рахунок цього вдалося досягнути візуального збільшення житлової площі. Однією з фішок цього проекту є фітостінка, що створює ефект прямого контакту з природою. Також в даному будинку можна насолодитися чудовою грою кольорів. Дизайн вітальні продуманий до дрібниць. Він гармонійно підкреслює відкритий простір, строгі форми і функціональність.

Якщо хочете мати світлу та простору кімнату, тоді ваш вибір – проект в мінімалістичному стилі.

Більше цікавого дизайну в стилі loft та  індастріал можна подивитись тут

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 286,66 м. кв.
  • Площа дизайну 122,70 м. кв.
  • Кількість житлових кімнат: 4
  • Кількість санвузлів: 2
  • Рік проектування: 2018