Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Interior design of a mansion in the suburbs of Lviv (Solonka)

Read more
Apartment design in the style of a minimalist loft

Read more
Following The object was designed by us

Новий проект індивідуального будинку для однієї сім’ї розташований на Г-подібній ділянці з ухилом поблизу річки

Звертаючи увагу на значний ухил ділянки в процесі проектування нашими архітекторами та конструкторами було знайдене оптимальне рішення – проектування підвального поверху та розташування в ньому гаражу. Це дозволило компактно розмістити будинок на ділянці, збільшити вільну площу позаду особняку та влаштувати під’їзд до гаражу по існуючому схилу. В’їзд перед гаражем накритий зверху терасою. Перед будинком є місце для тимчасового перебування автомобіля та невеличка зелена зона з місцем для ялинки.

Для укріплення ухилів використовуються прийоми ландшафтного дизайну та створені композиції з каміння та рослин.
В підвальному поверсі також розташовані котельня та велике приміщення, що може використовуватись замовниками в майбутньому в різноманітних цілях. Сходи з першого поверху в підвальний є закритими, що створює додаткову шумо- та теплоізоляцію.

Перший поверх в плані є П-подібним з великою терасою. При вході розміщується гардероб та санвузол. На куті розміщений кабінет та побутова кімната. Також на першому поверсі розташована велика кухня-вітальня з каміном, власною коморою та виходом на терасу. На терасі є місце для обіднього стола та накрита затишна зона для відпочинку з диваном та кріслами.

На другому поверсі розміщені житлові приміщення: дві спальні для дітей, спальня для батьків з власним гардеробом та санвузол.

В основу об’ємно-просторового рішення була втілена ідея з розміщення трьох кубів, що створюють цікаву композицію.

Основний тон оздоблення – це сіра та біла штукатурка. Для акцентів та декорування використовується чорна штукатурка та дерево коричневого і чорного кольорів. Чорний колір накриття парапетів та склопакетів додають вигляду будівлі графічності та лаконічності.

Будинок вийшов мінімалістичним, гармонійним в пропорціях та органічно вписаний в природнє середовище, чим повністю задовольнив побажання замовників.

More interior design you can look in our portfolio or here.

Specifications

Total area: 230 м²

Number of living rooms: 3

Number of bathrooms: 2

Year of design: 2019

Ready to work with us? WRITE TO US