The project of an individual house in the village. Shchyrets

Read more
Guest house project in Irpin

Holiday house made of wooden beams is designed on a picturesque wooded area in the suburbs of Kiev. The main goal is to get a cozy space for rest during the year, while preserving the existing trees. 

Read more
Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Following The object was designed by us

Design of an apartment for rent in the central part of Lviv

Зустрічайте ще один наш проект квартири під оренду, розроблений в історичному будинку Львова. В проекті поєднуються, як вже звичне для нас – старе і сучасне, відновленне і навпаки імітація зістареного, проте все вирішено не в “нудних” сірих тонах, а навпаки – в яскравих і теплих.

При проектуванні будь якого інтер’єру основним ядром дизайну є його функціональність, а вже похідний від неї – декор. Тому, тут слід звернути увагу на наявність всіх необхідних зон для комфорного проживання, а також на зручне і ергономічне розташування меблів та обладнання.

Спальня-вітальня візуально поділена на зони, проте як і з ліжка, так і з дивану можна переглядати улюблені фільми. На кухні заховані всі побутові прилади, а саме – котел, холодильник, пральна та посудомийна машини, і ще залишається багато місць для зберігання. Простора і світла обідня зона, при потребі, може вмістити велику кількість гостей. Невеликий тамбур візуально буде розширюватися за рахунок вмістимої шафи-купе з дзеркальними фасадами.

Щодо стилю та декору, то тут дизайнери намагались зберегти відчуття історичної значимості квартири, не обтяжуючи традиційним стилем, а навпаки – додали сучасних геометричних форм, теплих тонів та яскравих акцентів. Відкрили частину цегляної кладки в зоні спальні, візуально додали ще більшої висоти приміщенню за рахунок вертикальних дерев’яних панелей. Також при проектуванні дизайнери передбачили у інтер’єрі вітальні фотошпалери – у вигляді карти Львова – для туристів та гостей міста, що стане приємним бонусом.

Львів – це атмосферне місто з особливою історією та архітектурою. Тому для багатьох людей жити в центральній частині міста, яка максимально передає його дух, це велика мрія. Саме на таких людей ми орієнтувалися, створюючи дизайн квартири під оренду в самісінькому центрі Львова.

Квартира знаходиться в австрійському будинку, стелі майже 4 м. Найцікавішим фактом виявилось те, що це один з перших будинків, в якому почали робити санвузли всередині, а не зовні на балконі. Тому, відповідно, місце було лише під туалет. В ході роботи над плануванням, частину кухні було передбачено для збільшення ванної кімнати, щоб мати можливість розмістити там душову кабіну. Але насправді – це найлегша задача, яку необхідно було вирішити. В тісній співпраці з нашими конструкторами, ми змогли підсилити підлогове перекриття і усі стіни, по причині того, що будинок перебуває в аварійному становищі.

Щоб історичність квартири відчувалась не тільки через вид з вікон, а й всередині, наші дизайнери запропонували очистити одну стіну до цегли, полакувати іі і залишити в такому стані. У вітальні за диваном на всю висоту приміщення передбачено дизайнерські шпалери з картою світу, які виглядають старезними завдяки свої’ жовтизні. Міжкімнатні двері – ті самі, що були до ремонту, відреставровані і лаковані. Фактурна плитка в санвузлі з цікавим орнаментом, що ідеально вписується в стилістику квартири. Багато дерева для створення відчуття затишку. Окремо – це все деталі, які поєднавшись, створили неперевершений дизайн старої квартири, подарувавши їй друге життя.

Для нас немає непосильних задач! Наша команда в силах подарувати нове життя навіть таким квартирам!

More interior design you can look in our portfolio or here.

Specifications

Total area: 40,9 м²

Design area: 40,9 м²

Number of living rooms: 1

Number of bathrooms: 1

Year of design: 2021

Ready to work with us? WRITE TO US